ارتباطات

در سايتي به نام Screensite مطالبي ديدني در باره فيلم و سينما، تحصيلات در اين رشته، توليد فيلمهاي سينمايي و روشهاي ارتباط تصويري خواهيد يافت. با كمك يك موتور جستجو مي‌توانيد در اين سايت به دنبال موضوع مورد علاقه خود بگرديد.

http://www.tfc.ua.edu/screensite/contents.htm

در سايتي كه آدرس آن در زير آورده شده است اطلاعات فراوان در باره سينما، تاريخچه بوجود آمدن سيستمهاي ارتباطي، روزنامه‌نگاري و بسياري مطالب ديگر يافت مي‌شود. در اين سايت همچنين منابع ارتباطي مختلف در اينترنت معرفي شده است.

http://www.shss.montclair.edu/english/furr.madia.html

در سايت About.com مي‌توانيد از قوانين و مقررات مربوطه به ارتباطات جهاني و آخرين اخبار در اين زمينه مطلع شويد. اينترنت همچنين به عنوان يك منبع بسيار خوب براي دستيابي به ساير منابع مربوطه به ارتباطات در اينترنت قابل استفاده است.

http://altmedia.about.com/

اگر مايل هستيد در زمينه تبليغات و ارتباطات در جهان به دنبال شغل مورد نظر خود بگرديد، مي‌توانيد به آدرس زير مراجعه كرده و ليستي از مشاغل موجود، درآمد ساليانه آن و ساير جزئيات براي استخدام را دريافت كنيد.

http://www.nationgob.com/media/

فهرست فيلم سازان، استوديوهاي فيلمسازي، سرويسهاي جانبي مورد نياز فيلمسازان و توزيع كنندگان فيلمها در كانادا و بسياري اطلاعات ديگر در همين رابطه را مي‌توانيد در آدرس زير بيابيد.

http://www.film.queensu.ca/links.html

ليستي از گروههاي خبري روزنامه‌نگاري، را مي‌توانيد در آدرس زير بيابيد. با استفاده از اين ليست مي‌توانيد با خبرنگاران در تمام نقاط دنيا اطلاعات رد و بدل كنيد.

http://www.columbia.edu/acis/documentatgon/gourn/newsgroups.html

مجله Mediamatic مباحث جالبي را در باره روشهاي مدرن ارتباطي در دنياي امروز مطرح مي‌كند. اين مجله مطالب خود را در آدرس زير ارائه مي‌نمايد.

http://www.mediamatic.nl/magazine/magazine.html

ليستي از مراكز مرتبط با علوم ارتباطي و مخابرات در آمريكا كه بر حسب ايالت، تقسيم‌بندي شده است را مي‌توانيد در آدرس زير بيابيد.

http://www.public.iastate.edu/~mikealber/links/centers/

مركز مطالعات علوم ارتباطي كه به صورت مجازي و در اينترنت واقع است، به شما در تحصيل علوم ارتباطات و سياست، اقتصاد و غيره با استفاده از بانكهاي اطلاعاتي خود، كمك فراواني خواهد كرد.

http://www.vii.org

اگر مايل هستيد اخبار هفتگي مربوط به فيلم، ويديو و غيره را دريافت كنيد، مي‌توانيد به سايت AgR مراجعه كنيد.

http://agr.newslink.org/

موزه‌ايي الكترونيكي از فيلم و عكس كه منابع اصلي آن موزه‌هاي انگلستان مي‌باشد، در آدرس زير قرار گرفته است. مراجعه به اين آدرس مي‌تواند به شما كمك كند تا بسياري از منابع تاريخي مرتبط با علوم ارتباط را به سادگي بيابيد.

http://www.nmsi.ac.uk/nmpft/

سرويس آن لاين خبري كه توسط دپارتمان روزنامه‌نگاري SFSU ارائه مي‌شود در آدرس زير قابل استفاده مي‌باشد.

http://newsport.sfsu.edu/

گزارشهاي خبري روزانه در باره روشها و تكنيكهاي خبر رساني به خصوص در سيستمهاي صنعتي را مي‌توانيد از سايت The WriteNews دريافت كنيد. در اين سايت ضمناً آدرس سايتهاي ديگر كه در زمينه مشابه فعاليت دارند را خواهيد يافت.

http://writenews.com/